Ergobag

Již 10 let společnost Ergobag vyrábí školní batohy s precizností a důsledností na zdraví a pohodlí dětí. 

Zakladatelé společnost Ergobag nezačali jako klasická firma zabývající se výrobou batohů. Jejich hlavní myšlenka byla vytvořit batohy, které se moc neliší od trekingových batohů (na hory, výlety, cestování).

Důvody proč tomu tak je, si popíšeme v následujícím článku a zodpovíme si všechny dotazy, které by vás mohly napadnout. 

Dříve malá, nyní již velká firma z Kolína nad Rýnem, má za cíl dětské zdraví a přírodní udržitelnost.

Základní vlastností batohů je to, že jsou vyrobeny z kompletně recyklovaného materiálu přímo z PET lahví, čímž zabraňuje plýtvání, zdůrazňuje dopad nevyužitého plastu na životní prostředí a v neposlední řadě ukazuje, že z něčeho, co by nikdo již nepoužil, lze vyrobit tak krásný batoh, jako je zde na obrázku. 

Ergobag prime Fluo zelený 2022 

Skolni-batoh-Ergobag-prime-Fluo-zeleny-2022

Nevěřili byste, že tento krásný batoh Ergobag prime Fluo zelený 2022, je vyroben z 16 PET lahví 0,5 l, které běžně vyhazujeme.

Výroba batohů disponuje certifikací bluesign®, vytvářející bezpečnější a ekologičtější prostředí pro naše děti. Bezpečí je též hlavním prvkem v podobě reflexních prvků v ose 360 stupňů. 

Ergobag se též soustředí na dětský pohyb a volnost. Těžké učebnice, sešity, pomůcky, to vše můžete bez jakékoliv starosti dát do batohu a vaše dítě již nemusí batoh při jakékoliv aktivitě sundávat. Je totiž navržen jako výše zmíněné trekingové batohy, které jsou sami o sobě připravené na velké dálky s nadměrným nákladem s co největším pohodlím.  

Samostojný koncept umožňuje celkový náklad svázat pomocí vnitřní kompresní šňůrky, přitlačit náklad na záda a eliminovat efekt páky. Dalšími vlastnostmi jsou bederní pás a hrudní popruh, díky nímž dochází k přenosu váhy z ramen na pánev až o 50 %. 

Ovšem ve společnosti Ergobag mysleli na další důležitý aspekt. U batohů Ergobag se nachází prostor pro láhev a svačinu v přední kapse, čímž se eliminuje jednostranné přetížení (disbalance). 

Uchycení batohu Ergobag prime - Taekwondo 2022. 

Skolni-batoh-Ergobag-prime-Taekwondo-2022-uchyceni

Pokud vaše dítě hodně roste, nemusíte se vůbec bát. Batohy mají posuvný systém, a tak je můžete přizpůsobit výšce 100-150 cm. 

foto-ilustracni-deti-ergobag

Co se dětem líbí? No samozřejmě to, když je batoh v jejich oblíbeném stylu.

Proto společnost Ergobag přišla s naprosto inovativním řešením. Váš syn nebo dcera dostane ke každému batohu tak zvané Kletties. Jedná se o motiv či obrázek dodávaný k batohu, který si může skrze suchý zip připevnit na povrch batohu. Dají se zvlášť dokoupit v sadě a mohou být dokonce dokonce i plyšové. 

ergobag-kletties-gif

Pohodlí, zdraví a ekologie jsou jednoznačné prvky, za kterými se musí ohlédnou každý.

Ergobag se pyšní svou certifikací bluesign®. Vyrábí klimaticky neutrální produkty, je nezávislou společností a dosáhla velkého množství ocenění jako člen FWF (FAIR WEAR FOUNDATION), Grüner Knopf (sociálně a ekologicky udržitelná cesta výroby v Německu) a patří do skupiny FOND OF GmbH. 

Celou nabídku značky Ergobag nejdete zde.