Novinky u Cool Bottles pro rok 2023

Jestli už vlastníte Cool Bottles nebo jste zatím o nich četli v našem článku, určitě jste zjistili, že tyto termoláhve a termohrnky jsou prostě báječné! Několik jejich vlastností, které je staví nad obyčejné termosky, si shrneme:

Cool Bottles jsou praktické, stylové a zcela recyklovatelné termoláhve a termohrnky. Jsou k dispozici v mnoha a mnoha barvách a veselých designech a v několika objemech. Mají vzduchotěsný a nepropustný uzávěr, pro děti je k dispozici pítko s brčkem. Cool Bottles jsou nerezové se sametově hebkým povrchem, jež láká k uchopení. A v neposlední řadě nejlepší vlastností Cool Bottles je, že udrží studený nápoj až 36 hodin a teplý nápoj až 18 hodin, což zajišťuje unikátní třívrstvá izolace, tzv. Triple Cool™ Technology.

Co najdeme u Cool Bottles nového?

První a nejvýznamnější novinkou u Cool Bottles jsou nové úžasné designy dětských termolahviček v kolekci Cool Bottles Kids. Tyto designy mají nově velmi odolné práškové lakování a motivy s 3D technologií potisku, takže obrázky lze cítit hmatem. Prohlédněte si několik nových motivů u dětských Cool Bottles!

Dětská nerezová termolahev COOL BOTTLES Kids Space Rockets třívrstvá 260ml NEW

Dětská nerezová termolahev COOL BOTTLES Kids African Safari třívrstvá 260ml NEW

Dětská nerezová termolahev COOL BOTTLES Kids Hanging friends třívrstvá 260ml

Dětská nerezová termolahev COOL BOTTLES Kids Dinos planet třívrstvá 260ml

Důležitou novinkou je také vylepšení v podobě změny materiálu u brčka nebo sací části z plastu (byť z původně zdravotně nezávadného) na tritan. Tritan je špičkový nezávadný materiál, který zaručuje větší pevnost a dlouhou životnost.

Další zajímavou novinkou u designu Cool Bottles, mimo dětských novinek, jsou uzávěry ve stejné základní barvě celé termoláhve. Původně byly uzávěry nerezové a nové barevné uzávěry vypadají skvěle! Lze i dokoupit samotný uzávěr ke Cool Bottles, pokud chcete mít jedinečnou láhev – barevnou kombinaci láhve a víčka, případně pokud ho potřebujete vyměnit nebo dojde k jeho ztrátě.

Nerezová termolahev COOL BOTTLES Vivid Turquoise třívrstvá 500ml NEW

Nerezová termolahev COOL BOTTLES Pastel Sky třívrstvá 500ml NEW

Nerezová termolahev COOL BOTTLES Pastel Coral třívrstvá 500ml NEW

Nerezová termolahev COOL BOTTLES Vivid Quetzal třívrstvá 500ml NEW

Pokud potřebujete novou láhev na pití a stále váháte jakou, Cool Bottles můžou přesvědčit tím, že jsou znovupoužitelné, odolné a 100% ekologické. Jejich materiál a design bude každý obdivovat. Bez problému seženete náhradní dětské pítko s kartáčkem na čistění, náhradní uzávěr, nerezová brčka, sáčky na termoláhev nebo termohrnek a karabinku na zavěšení.

S Cool Bottles stylově dodržujete pitný režim a navíc nezatěžujete životní prostředí.