Satch

Pro studenty to nejlepší z řad ekologických a ergonomických studentských batohů firmy Satch. 

Samotný název nám napovídá, že značka Satch je přímo napojena na značku Ergobag. Excelentní nápady, nádherné designy, všemožné provedení a radost z nošení je sdílená vlastnost batohů Satch s batohy Ergobag.  

Zajímá se váš student o ekologii nebo má rád moderní styl batohů? Tak to jste tu správně. 

Ekologické možnosti výroby se každým dnem zlepšují a firma Satch si na nich zakládá celý svůj sortiment a je hlavní myšlenkou jejich podnikání.  

Již deset krásných let se snaží o inovativní přistup ke zdraví uživatelů a smysluplné využití například použitých PET lahví. Každý z batohů Satch je totiž vyroben právě z těchto ošetřených, rozložených a znovu použitých lahví.

Bezpečné materiály nesou označení bluesign® a tato certifikace je partnerem značky Satch. Za příměsi naprosto nezávadného, bezftalátového plastu, který slouží jako přezky k vyšší výdrži, se tento produkt stává na 100 % recyklovaným a udržitelným. 

Studentský batoh Satch Sleek - Disco Frisco 

Studentsky-batoh-Satch-Sleek-Disco-Frisco

Jako u společnosti Ergobag, je k neuvěření, že z recyklovaných PET lahví lze vyrobit tak krásný produkt. Zajímavostí je kapsa pro telefon s dírou na prostrčení sluchátek. 

K udržitelnosti také patří to, že batohy Satch můžete využít po celou řadu let. Již od druhého stupně základní školy až po celou střední školu. Je totiž nastavitelný po celé délce od 140 do 180 cm

Batohy jsou naprosto nepromokavé díky impregnaci, a tak udrží svůj obsah v naprosté čistotě a suchu 

Velký důraz značka Satch klade na reflexní prvky. Ty se tu nachází ve 360stupňovém rozsahu.  

Inovativní přístup je zde zaměřen na ergonomii. Batohy jsou ve stylu trekingových batohů (batohy na výlety, výšlapy a cestování) opatřeny hrudním popruhem a bederním pásem, což umožňuje převést až 50 % hmotnosti z ramen na pánev, která je nejstabilnější místo na těle. 

Hrudní popruh a bederní pás nejsou jediným vlivem na lepší zdraví dítěte, dalším jsou kompresní popruhy ke stažení nákladu a snížení páky působící na batoh. 

Satch Pack - Beach Leach 2.0 

Studentsky-batoh-Satch-Pack-Beach-Leach-strana

Firma Satch získává již od začátku velký úspěch a v roce 2020 získala cenu za inovativní ergonomiku batohů. Veškeré produkty jsou testovány německým institutem Ergonomie IGR. 

Velmi průkopnickým a také velmi moderním krokem byly tak zvané Spray Days 2020, kde si mohl jakýkoliv zákazník nechat unikátně ozdobit jeho výrobek od značky Satch. Pokud se zákazník nachází v blízkosti konání daného eventu, stačí mu si vyhledat datum a zaregistrovat se.

Na dané události je přítomno mnoho místních umělců a ti nakreslí jedineční vzor na batoh či penál.

Odlišit se od ostatních je pro teenagery skutečně důležité a firma Satch na to šla po svém! 

satch-spray-days-2020

Studentský batoh Satch Pack - Ninja Hibiscus REFLEXNÍ 

Studentsky-batoh-Satch-Pack-Ninja-Hibiscus-REFLEXNI

Studentský batoh Satch Pack - Happy Confetti 

Studentsky-batoh-Satch-Pack-Happy-Confetti-ukazka

Studentský batoh Satch Pack - Summer Soul 

Studentsky-batoh-Satch-Pack-Summer-Soul

Batohy a další produkty značky Satch naleznete zde.