coocazoo

Coocazoo, německá top značka v říši školních batohů, patří pod záštitu renomované skupiny Hama.

Batohy Coocazoo jsou synonymem pro vysokoou kvalitu, a proto je na ně poskytována prodloužená 4 letá záruka. Batohy Coocazoo mají navíc AGR certifikaci potvrzující vysokou kvalitu provedení zádového systému podporujícího zdravý růst dítěte. Vysoký komfort nošení batohů je díky prodyšným a výškově nastavitelným zádům vyrobeným z EVA materiálu, který zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu. Komfort a správné - zdravé nastavení batohu zajišťují také polstrované, ergonomicky tvarované a nastavitelné ramenní popruhy a hrudní a bederní pás.

Bezpečnost dětí na prvním místě - bezpečnostní prvky jsou nenápadné pro teenagera, ale zároveň jasně viditelné pro automobilisty v šeru či ve tmě.

Coocazoo batohy jdou ruku v ruce se stylem dnešních teenagerů. Batoh tak může být nejen praktickým školním pomocníkem s ergonomickými zády, ale i stylovým doplňkem na skateboard či při výletech do přírody.

Název Coocazoo je tvořen trojicí slov:
Coo – odvozeno od slova cool
Ca – inspirováno anglickým slovem care (péče), což odkazuje na ergonomicky tvarovaná záda, polstrované popruhy, reflexní prvky po celém obvodu batohu a promyšlenou organizaci interiéru, která vyhovuje potřebám teenagerů.
Zoo – pochází ze spojení Zoo York, což je název undergroundového hnutí vzniklého v New Yorku na počátku 70. let, které se proslavilo svým nevšedním uměleckým postojem a rebelstvím.

Batohy Coocazoo jsou skvělé ve všech směrech – od použitých kvalitních a ekologických materiálů přes promyšlené reflexní prvky až po mechanicky nastavitelné ramenní popruhy pro ideální výšku.

Podívejte se, jak lze batoh výškově nastavovat - jak batoh "roste".

skolni-batoh-coocazoo-scalerale-rostouci-system

a jak fungují reflexní prvky

coocazoo-skolni-batoh-leaserbeamcoocazoo_skolni_batoh

Podívejte se na produkty značky coocazoo.