Pomáháme ukrajinským dětem

Události spojené s válkou na Ukrajině 🇺🇦 nastavují zrcadlo celému světu, Evropě, jednotlivým státům a jejím představitelům, organizacím a jedincům, tedy každému z nás. Namísto pochopení, spolupráce a pomoci si navzájem v době míru na úrovni politiků napříč všemi státy, jsme nyní svědky zkázy a marnosti, a to v době, kdy ještě žijí pamětníci války, která nebyla o nic lepší či horší, než je ta, která se nyní odehrává na Ukrajině. Naštěstí má většina lidí stále dobré srdce, proto kolem sebe vidíme solidaritu, podporu a podanou ruku lidem, kteří museli opustit své domovy a své blízké.

U nás v Báglík.cz jsme připravili pro ukrajinské rodiny s dětmi celé sady školních aktovek a batohů. Sady obsahují penály či etue, sáčky na přezůvky a desky na sešity. Tyto sady postupně předáváme dětem, které si s jejich rodiči zaslouží náš respekt, pomoc, pochopení...

 

Pokud víte o někom, kdo potřebuje tuto pomoc, kontaktujte nás na info@baglik.cz. Každou žádost ověřujeme samostatně a spolupracujeme přitom i se školou, do které děti chodí, aby se naše pomoc dostala skutečně tomu, kdo ji potřebuje.

A kterým dětem jsme udělali školní výbavou radost?

Yehorovi - 9 let

Ivanovi - 10 let

Alině - 6 let

Nikolce - 7 let

Děti navštěvují základní školy v Buštěhradě a ve Slaném a přejeme jim, aby si brzy našly kamarády a kamarádky, a aby se mohly vrátit domů, do svých domovů a shledat se svojí rodinou.

Poděkování:

Tuto akci Báglík.cz podpořila i značka Baagl. Náš obchodní partner aktovky a batohy vybavil penály, etuemi, sáčky na přezůvky, deskami na sešity a sešity samotnými.