Volná místa

Nabízíme práci v podobě dlouhodobé brigády. Práce je vhodná pro maminky na mateřské dovolené, ženy v domácnosti či studenty/ky z Buštěhradu či blízkého okolí.

Jedná se o následující oblasti:

 1. administrativní práci, kterou lze dělat z 90% z domova (10% ve skladu - seznámení se s produkty, osobní konzultace apod.),
  1. zakládání nových produktů, jejich opravy, doplňování apod.,
  2. psaní článků do blogu a PR článků pro různá média.
 2. Výpomoc s balením zásilek a jejich přípravou na expedici na adrese Lidická 334, Buštěhrad. Jednalo by se většinou o dopoledne, případně dle naší potřeby a vašich možností i déle. Jde o lehké zásilky, které mají v průměru do 1 kg.
 3. Pokud máte obchodního ducha a rádi/y komunikujete s lidmi, máme před spuštěním nový projekt. Zde budeme potřebovat aktivně navolávat budoucí obchodní partnery, kteří by naši značku zařadili do svého produktového portfolia. Více informací poskytneme na dotaz.

Co očekáváme?

 • Minimálně základní znalost excelu – víte, co je Ctrl C a Ctrl V? Ano, budete toho potřebovat trochu víc, ale to si řekneme.
 • Samostatnost – očekáváme, že si budete umět informace najít na našem webu, webu výrobce, případně přes Google. Ale rádi vás navedeme, kde nejlépe hledat. A potěší nás, pokud si to zaznamenáte pro příště.
 • Pečlivost – nepotřebujeme, aby práci byla hotova, jen proto, aby se dal daný úkol odškrtnout. A pokud něco nebudete vědět, rádi pomůžeme.
 • Spolehlivost – pokud se na něčem dohodneme, mělo by to platit. Umíme však pochopit, když onemocní dítě apod.
 • Odpovědnost za odvedenou práci – jsme závislí na hodnocení našich zákazníků, pro které vždy děláme maximum pro jejich spokojenost.

Hledáme i více zájemců, se kterými bychom se domlouvali operativně podle naší potřeby a možností každé/ho z vás. Můžete projevit zájem pouze o jednu činnost, ale výhodou bude zájem o kombinaci 2 nebo i všech 3 činností.

Odměna dohodou. Nabízíme fér jednání a pokud by naše spolupráce nevyšla (důvodů může být mnoho), nebudeme se zlobit.

Bonusem za spolupráci budou výhodné podmínky pro nákup čehokoliv z našeho sortimentu.

Pokud máte zájem, zašlete email s upřesněním agendy, o kterou máte zájem a s vašimi dotazy na: martin.kucera@baglik.cz.

Těšíme se na spolupráci.

Báglík.cz